RN73R2BTTD4020B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD4020B50
JLCPCB Part #
C4278755
Description
-55℃~+155℃ 250mW 402Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS