RN73R2BTTD39R2B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD39R2B25
JLCPCB Part #
C2548055
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS