RN73R2BTTD3923F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD3923F25
JLCPCB Part #
C2528096
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 392kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS