RN73R2BTTD3903F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD3903F25
JLCPCB Part #
C4232724
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS