RN73R2BTTD3882F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD3882F50
JLCPCB Part #
C2528264
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 38.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS