RN73R2BTTD3831C10
MFR.Part #
RN73R2BTTD3831C10
JLCPCB Part #
C4106263
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS