RN73R2BTTD3700B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD3700B25
JLCPCB Part #
C4112714
Description
-55℃~+155℃ 250mW 370Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS