RN73R2BTTD3653B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD3653B50
JLCPCB Part #
C2547757
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS