RN73R2BTTD3572C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD3572C50
JLCPCB Part #
C2548228
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS