RN73R2BTTD3523C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD3523C50
JLCPCB Part #
C4272962
Description
-55℃~+155℃ 250mW 352kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS