RN73R2BTTD3443D25
MFR.Part #
RN73R2BTTD3443D25
JLCPCB Part #
C2530696
Description
-55℃~+155℃ 250mW 344kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS