RN73R2BTTD3400B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD3400B10
JLCPCB Part #
C2571947
Description
-55℃~+155℃ 250mW 340Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS