RN73R2BTTD33R2C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD33R2C50
JLCPCB Part #
C2549449
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS