RN73R2BTTD3361C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD3361C50
JLCPCB Part #
C4341263
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.36kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS