RN73R2BTTD3302A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD3302A10
JLCPCB Part #
C3992192
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS