RN73R2BTTD3282D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD3282D100
JLCPCB Part #
C4040438
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32.8kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS