RN73R2BTTD3281B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD3281B25
JLCPCB Part #
C4205286
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.28kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS