RN73R2BTTD3241D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD3241D50
JLCPCB Part #
C3999520
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS