RN73R2BTTD3241A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD3241A10
JLCPCB Part #
C3920321
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS