RN73R2BTTD3202A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD3202A05
JLCPCB Part #
C4312526
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS