RN73R2BTTD3201C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD3201C50
JLCPCB Part #
C2549644
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS