RN73R2BTTD3200C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD3200C50
JLCPCB Part #
C4342359
Description
-55℃~+155℃ 250mW 320Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS