RN73R2BTTD31R2F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD31R2F50
JLCPCB Part #
C3990000
Description
-55℃~+155℃ 250mW 31.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS