RN73R2BTTD3161B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD3161B10
JLCPCB Part #
C4313955
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.16kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS