RN73R2BTTD30R5F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD30R5F25
JLCPCB Part #
C2528866
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 30.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS