RN73R2BTTD30R1C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD30R1C25
JLCPCB Part #
C2548371
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.1Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS