RN73R2BTTD30R0F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD30R0F50
JLCPCB Part #
C4311029
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS