RN73R2BTTD3050A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD3050A05
JLCPCB Part #
C4110165
Description
-55℃~+155℃ 250mW 305Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS