RN73R2BTTD3011A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD3011A05
JLCPCB Part #
C4173942
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.01kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS