RN73R2BTTD3010B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD3010B50
JLCPCB Part #
C2549450
Description
-55℃~+155℃ 250mW 301Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS