RN73R2BTTD3010A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD3010A10
JLCPCB Part #
C4063209
Description
-55℃~+155℃ 250mW 301Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS