RN73R2BTTD29R4B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD29R4B50
JLCPCB Part #
C2547735
Description
-55℃~+155℃ 250mW 29.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS