RN73R2BTTD2982A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2982A10
JLCPCB Part #
C4205139
Description
-55℃~+155℃ 250mW 29.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS