RN73R2BTTD2941F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2941F50
JLCPCB Part #
C4018318
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS