RN73R2BTTD2911B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2911B50
JLCPCB Part #
C4023387
Description
-55℃~+155℃ 2.91kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS