RN73R2BTTD2872B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2872B10
JLCPCB Part #
C4261260
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS