RN73R2BTTD2841C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2841C50
JLCPCB Part #
C2547874
Description
-55℃~+155℃ 2.84kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS