RN73R2BTTD2841A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2841A25
JLCPCB Part #
C4036321
Description
-55℃~+155℃ 2.84kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS