RN73R2BTTD2840B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2840B25
JLCPCB Part #
C2547808
Description
-55℃~+155℃ 250mW 284Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS