RN73R2BTTD2801B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2801B50
JLCPCB Part #
C2548635
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS