RN73R2BTTD27R0D25
MFR.Part #
RN73R2BTTD27R0D25
JLCPCB Part #
C4113496
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS