RN73R2BTTD2773F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2773F50
JLCPCB Part #
C4336127
Description
-55℃~+155℃ 250mW 277kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS