RN73R2BTTD2742F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2742F50
JLCPCB Part #
C4208267
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS