RN73R2BTTD2740A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD2740A05
JLCPCB Part #
C4210943
Description
-55℃~+155℃ 250mW 274Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS