RN73R2BTTD2703D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD2703D100
JLCPCB Part #
C4244022
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS