RN73R2BTTD2703C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD2703C50
JLCPCB Part #
C2548323
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS