RN73R2BTTD2702C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2702C50
JLCPCB Part #
C4097171
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS