RN73R2BTTD2701B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2701B10
JLCPCB Part #
C2570216
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS