RN73R2BTTD2700F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2700F50
JLCPCB Part #
C3941370
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS