RN73R2BTTD2640F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD2640F100
JLCPCB Part #
C4063017
Description
-55℃~+155℃ 250mW 264Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS